Chata Nová Seninka

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Nová Seninka, Staré Město 78832

Chata Nová Seninka sídlí v horské obci Nová Seninka, nedaleko od Starého Města na pomezí Rychlebských hor, Orlických hor a Hrubého Jeseníku. Pohodlné ubytování pro turisty, rodiny, školy v přírodě či různé sportovní kurzy je připraveno v prakticky zařízených pokojích se společným sociálním zařízením. Pro ubytované hosty je k dispozici jídelna a restaurace, společenská místnost s televizí a stolním tenisem. Příjemné posezení a možnost grilování poskytuje zahrada s terasou a dřevěným nábytkem. Nechybí dětské hřiště ani úschovna kol a lyží. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci bez poplatku

Chata Nová Seninka On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Standard Čtyřlůžkový
Standard Čtyřlůžkový s koupelnou
Standard šestilůžkový
Standard Dvoulůžkový s koupelnou

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Chata Nová Seninka Pokoje

Chata nabízí pohodlné ubytování v prakticky zařízených pokojích. Vybrat si můžete ze 4 dvoulůžkových pokojů, 2 třílůžkových pokojů, 6 čtyřlůžkových pokojů a 2 šestilůžkových pokojů. Sociální zařízení je společné na každém podlaží. Televize je umístěna ve společenské místnosti. V celém objektu je wi-fi připojení zdarma.

Chata Nová Seninka Gastronomie

Ve vlastní hospůdce ochutnáte pokrmy, které jsou připraveny formou domácí kuchyně, s minimálním použitím polotovarů a předvařených pokrmů. Důraz je kladen na čerstvost surovin. Sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů si můžete vychutnat také na zahradní terase. Restauraci je možné využít i pro společenská setkání, rodinné oslavy či firemní akce.

Chata Nová Seninka Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:30

Chata Nová Seninka Okolí

Chatu Nová Seninka naleznete v horské obci Nová SeninkaNová Seninka, v krásném prostředí pod Kralickým Sněžníkem. V těsné blízkosti Seninky se nachází Kladské sedlo. V zimě můžete vyzkoušet některou z perfektně upravených sjezdovek. Čekají tu na Vás rozličné přírodní a turistické podmínky a různé možnosti poznávání a odhalování přírodních krás a kulturních památek.

Chata Nová Seninka Další informace

Mluvíme anglicky.

Chata Nová Seninka

Nová Seninka, Staré Město
Zobrazit celou mapu